Variabilní symbol

Dobrý den,

aby mohla být objednávka vyřízena a přiřazena k Vámi provedené platbě, je nutné při platbě uvést variabilní symbol = číslo Vaší objednávky. Číslo objednávky je uvedeno v potvrzujícím e-mailu o přijetí objednávky, který jste od nás obdržel(a).

Číslo Vaší objednávky = deset číslic, které jsou uvedeny v předmětu a v textu e-mailu, který potvrzuje přijetí Vaší objednávky.

POKUD JSTE PŘI PLATBĚ NEUVEDL(A) VARIABILNÍ SYMBOL = ČÍSLO VAŠÍ OBJEDNÁVKY, napište nám na e-mail bulletin@email.cz  jak jste platbu odesílal(a):

- Při platbě poštovní poukázkou přes Českou poštu nám napište číslo Vaší objednávky. Dále nám sdělte údaje z podacího lístku (ústřižek od poštovní poukázky, který Vám byl vydán na poště) - napište nám částku, která byla zaplacena, datum podání (odeslání) poštovní poukázky, Pošta (6 číslic) a Podací číslo (tyto údaje jsou poštou vytištěny v horní části na ústřižku od poštovní poukázky)

- Pokud byla platba provedena bankovním převodem, napište nám číslo Vaší objednávky, částku, která byla zaplacena, datum platby a číslo účtu, ze kterého byla platba odeslána.

Po obdržení těchto údajů Vás budeme informovat e-mailem do 7 dnů o datumu odeslání zásilky poštou na Vaší adresu.

Děkujeme za pochopení.

Tým zpracování a administrace objednávek